Půjčky nejen bez registru, ale i ihned

Studujete a potřebujete peníze na školné, počítač nebo prostě jen na lepší studentský život? Nemusíte šetřit a odkládat studium. Po dobu studia můžete platit pouze úroky a úvěr můžete začít splácet až po jeho ukončení.

V minulosti jste nespláceli půjčku tak, jak by jste měli a vysloužili jste si tím zápis v registru dlužníků? Banky od vás dávají ruce pryč a vy nevíte kde sehnat peníze na nákup dovolené, kterou jste rodině slíbili? V dnešní době nabízí velké množství nebankovních institucí půjčky ihned bez nahlížení do registru dlužníků.

Zažádat o tento typ půjček je opravdu snadné a především velmi rychlé. Stačí si vybrat z obrovského množství společností, které půjčky ihned bez nahlížení do registru poskytují, zvednout telefon a domluvit podrobnosti půjčky s operátorem. Nebo máte možnost zaslat online žádost, pomocí formuláře, který najdete na internetových stránkách společnosti a čekat, než se vám ozve pověřená osoba z vámi vybrané společnosti. Poté vám bude doručena smlouva přímo do domu, kde dojde k vyřešení všech administrativních okolností a předání požadované částky. Mezi hlavní výhody půjček ihned bez nahlížení do registru dlužníků patří hlavně doba, za kterou peníze dostanete, žádosti bývají obvykle vyřízeny do 24 hodin. Poskytovatel také nijak nekontroluje, na co půjčené peníze použijete.

Ovšem je tu i jedna, vcelku podstatná, nevýhoda, která je zapříčiněna tím, že zatímco banky si své klienty poctivě prověřují, požadují například potvrzení o výši příjmu, některý ze způsobu ručení, nahlížejí do registru dlužníků apod., nebankovní společnosti prakticky nic z toho nezajímá, je zde tedy velké riziko, že zákazníci svou půjčku nebudou schopni splácet. Z toho plyne, že úroková míra a RPSN při půjčce ihned bez nahlížení do registru není tak výhodná, jako je tomu u klasických půjček od bank. Ani poskytovaná částka nebývá tak vysoká, jako u klasických půjček, obvykle se pohybuje do 50.000 Kč.

Při podepisování smlouvy dbejte zvýšené pozornosti a zaměřte se na případné nesrovnalosti. Je také vhodné vybírat ze známějších, prověřených společností.

4.9.2012
© 2019 www.bezregistrupujckyihned.cz
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na autualizaci nyní pracujeme